Kasy i drukarki fiskalne

Specjalizujemy się w dostarczaniu placówkom handlowym kompletnych systemów sprzedaży. Nie poprzestajemy tylko na kasach fiskalnych. W naszej ofercie systemy sprzedaży, drukarki fiskalne, czytniki kodów kreskowych, wagi, terminale płatnicze etc.

kasy fiskalne - usługi gratis

Oferując każde urządzenie fiskalne zapewniamy bezpłatne usługi: szkolenie z obsługi urządzenia, wstępne programowanie towarów, fiskalizację oraz przygotowanie dokumentów dla Urzędu Skarbowego.
Zapewniamy pomoc w wyborze odpowiedniego sprzętu, który zawsze mamy na stanie w głównym sklepie oraz gwarantujemy fachowy i profesjonalny serwis.

Gwarancja najniższej ceny!

Nasza firma stosuje GWARANCJĘ NAJNIŻSZEJ CENY, co oznacza że oferowane urządzenia są najtańsze na rynku. Na bieżąco dbamy o to by mieć najtańsze kasy. Jeżeli jednak znajdziesz w konkurencyjnej firmie lepszą cenę - my obniżymy swoją jeszcze bardziej, a TY dostaniesz upominek. Często nasze kasy są również tańsze niż np. na allegro. Więc skoro proponujemy najlepszą cenę - po co szukać dalej? ;)

5 lat gwarancji na kasy

Standardowa gwarancja producenta na urządzenia fiskalne wynosi 12 miesięcy. Nasza firma umożliwia jednak wydłużenie gwarancji do 5 lat od fiskalizacji, czyli do 60 miesięcy! Jesteśmy pewni jakości sprzedawanych urządzeń fiskalnych i świadczonych własnych usług serwisowych. Gwarantujemy sprawne działanie urządzenia przez kolejny rok od naszego przeglądu technicznego. Więc wykonując przeglądy co 12 miesięcy możesz wydłużyć gwarancję aż do 5 lat! zobacz więcej

Odpicujemy Ci kasę!

Odpicujemy Ci kasę!
Dla klientów oczekujących wyjątkowości kupowanych rzeczy nasza firma tworzy unikalne kasy fiskalne - niedostępne na rynku! Niepowtarzalna, limitowana kolekcja dostępna jest w tej samej atrakcyjnej cenie co standardowe, fabryczne kasy. Zobacz jak może wyglądać Twoja kasa

 
 
Wybierz interesujący Cię rodzaj kas:

kasy mobilne
kasy małe
kasy średnie
kasy systemowe
drukarki fiskalne

... lub producenta kas fiskalnych:

kasy Datecs
kasy Elcom
kasy Emar


wszystkie kasy w ofercie

kasy online